مدیر اپل پول ها را توی جعبه های کفش قایم کرده بود!!!

ماموران فدرال هنگام بازرسی و جستجو در خانه مدیر اپل، Paul Devine بیش از 150000 دلار پول نقد را پیدا کردند.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از IT World، وکیل دپارتمان دادگستری Michelle Kane ضمن بحث با وکیل مدافع Devine که خواستار آزادی او شده بود گفته بود؛ او بیش از 150000 دلار را در جعبه های کفش پنهان کرده بود.

درارتباط با این پرونده Kane بیان کرده بود که ما تعدادی از حسابهای بانکی خاص در سایر کشورها که مربوط به مدیر اپل می باشد را شناسایی کردیم.

قاضی دادگاه District Court اظهار داشت مدیر تدارکات اپل می بایستی مقدار نامشخصی پول را در حسابهای بانکی خارجی در آمریکا نگه داشته باشد آنها را به علاوه 600000 دلار پول توقیف شده دیگر تا قبل از آزادی بتواند پست کند.

کسانی که این پرونده را مورد پیگیرد قرار می دهند اظهار داشتند Devine اطلاعات محرمانه محصولات و کالاهای اپل مانند iPhone و iPod را در ازاء دریافت مبلغی در اختیار سایر شرکتها قرار می داده است.

او همچنین اطلاعاتی مانند ارقام به تصویب رسیده فروش، داده های مربوط به تولید و نحوه ی قیمت گذاری محصولات شرکت اپل و مزایده های خرید و فروش در بین زنجیره تقاضای رقبا را در اختیار فراهم کنندگان قرار داده است و یا به عبارتی به ازاء دریافت مبالغی آنها را می فروخته است.

پاسپورتهای Devine و همسرش به دادگاه تسلیم شد.

/ 0 نظر / 10 بازدید